Provexin® A100HF má klinicky prokázaný účinek proti vypadávání vlasů

Dědičná choroba Alopecie, nebo-li plešatění či nadměrné vypadávání vlasů, je velmi častou příčinou ztráty vlasů jak u mužů, tak u žen. Alopecie se dělí na více druhů. Nejčastější je ale výskyt tzv. androgenní alopecie. Bývá to až u 950 alopecií. Tato forma alopecie je dědičná. Čím je způsobena? Je způsobena hlavně nadměrnou citlivostní vlasových folikul na hlavě na mužský pohlavní hormon (androgeny). Příčinou vypadávání vlasů a pak také plešatění je mix genů, hormonů a věku dotyčného. U různých jedinců se pak liší věk, ve kterém dochází k vypadávání vlasů. Vlasy rostou z vlasových folikulů, což jsou vlastně jakési dutiny v kůži na hlavě. Při onemocnění androgenní alopecií se vlastně proces růstu vlasů zastaví v klidové fázi a už se pak nedostane zpět do růstové fáze. Tím dochází k zastavení růstu vlasů a výsledkem je plešatění.

Dlouhé roky se lidé trpcíí androgenní alopecií trápili a zkoušeli všemožné babské rady, bylinky a podivní metody, které měly navodit podmínky příznivé pro růst vlasů. Mnoho těchto metod a rad však nikdy nefungovalo a dotyčným často spíše tyto metody přitížily. Naštěstí byl ve Švédsku vyvinut produkt Provexin® A100HF. Jedná se o patentovaný přípravek pro podporu opětovného růstu vlasů. Provexin byl několikrát klinicky testován, aby se prokázaly jeho účinky na obnovu růstu vlasů. Výsledky testů potvrzují účinky Provexinu, což osobně cituje ve studiích profesor Jonas Müntzing. V Sahlgrenské fakultní nemocnici v Göteborgu si zaznamenali příznivý vliv Provexinu na růst vlasů u účastníků studií. Až třetina účastníků studie měla dvakrát více vlasů. Přitom zrhuba polovina zaznamenala 50% nárůst vlasů. To je skvělý výsledek, protože z něj můžeme vyvodit, že u více jak 80 % zúčastněných byl zaznamenán požadovaný účinek. Přibližně 60 % zúčastněných zaznamenalo zvýšený růst vlasů už v průběhu prvních 3 měsíců.

Vyzkoušejte Provexin® A100HF za cenu dostupnout doslova všem. Vvzkoušejte přípravek, jenž si oblíbily desetitisíce lidí po celém světě. Využijte akční nabídky na e-shopu.

Provexin® A100HF a jeho složení

Přesné složení gelu Provexin je následující: Aqua, 1,5-Pentanediol, Pollen Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Polysorbate 20, Squalane, Tocopherol, Xanthan Gum, Chondrus Crispus Powder, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium benzoate, Disodium EDTA, Zinc Chloride, Zinc Oxide, Biotin, Sodium Hydroxide, TBHQ, Parfum.

Gel Provexin obsahující 1,5-pentandiolu navyšuje obsah vody v nejvrchnější vrstvě pokožky na hlavě a rozpouští díky tomu nečistoty překážející vlasovému folikulu. Mezi nečistoty můžeme řadit např. kožní maz a odumřelé kožní buňky. Takto upravené podmínky podmínky umožňují a podporují nový růst vlasů. Provexin také obsahuje unikátní pylový extrakt A100, vitamíny a minerální látky, jenž pozitivně stimulují růst vlasů.

A100 extrakt z pylu rostlin obsahuje antioxidanty, enzymy a stopové prvky. Jde o patentovaný extrakt používaný pro usnadnění opětovného růstu vlasů.

Gel Provexin® A100HF byl zkoušen ve studiích v různých zemích po celém světě na více jak 300 účastnících celkem.

Fotografie přípravku Provexin® A100HF

Vyzkoušejte Provexin® A100HF

Provexin® A100HF je na rozdíl od jiných přípravků dostupný díky své příznivé ceně doslova všem.

Prodávajícím je

Nordic Health s.r.o.

Hybernská 1009/24, 110 00 Praha 1

IČ: 248 50 225

Společnost je zapsaná u Městského soudu v Praze v oddíle C, vložce 180231.

info@delsivlasy.cz