Provexin H100

Hodně mužů po celé Zemi sužuje dědičné vypadávání vlasů. To má často za následek ztrátu sebedůvěry a mnohdy je vypadávání vlasů také zdrojem depresí. Dědičné vypadávání vlasů je také nejčastější příčinou vypadávání vlasů u mužů. Statistiky dokonce hovoří až o 95% případů. Ovšem nezoufejte, naštěstí v dnešní době existuje řešení. Pakliže vám vlasy vypadávají po dobu kratší, než 10 let, tak máte šanci na zlepšení. Pravidelné používání přípravku Provexinu® A100HF podporuje růst nových vlasů. Mnoho mužů si to neuvědomuje ale ztráta vlasů u mužů začíná v relativně nízkém věku. Některým mužům začínají vlasy vypadávat dokonce již kolem dvacátého roku života. Proto je velmi důležité nezanedbávat správnou péči o vlasy. Čím dříve s používáním přípravku Provexin® A100HF muž začne, tím má větší šanci na zdárnou obnovu růstu vlasů. Provexin H100.

Provexin® A100HF však není určen jen mužům, pomáhá úspěšně také ženám. Pakliže vám začaly vlasy vypadávat nebo řídnout v období menopauzy a nebo po menopauze, tak je přípravek Provexinu® A100HF tím pravým řešením vašich potíží. Vyzkoušejte Provexinu® A100HF a uvidíte, že budete mile překvapena. Ovšem pozor, zdůrazňujeme, že Provexinu® A100HF pomáhá v případě, že je vypadávání vlasů způsobeno dědičně - což velmi často je. Pokud je vaše ztráta vlasů nebo jejich vypadávání způsobeno například těhotenstvím, porodem, stresem nebo špatnou stravou, tak Provexinu® A100HF u vás nebude účinný. Případěk Provexin® A100HF pomáhá pouze lidem, které postihlo vypadávání vlasů způsobené androgenní alopecií.

Pojďte do toho a vyzkoušejte Provexin® A100HF za skvělou cenu. Vvzkoušejte přípravek, který si oblíbily desetitisíce lidí po celém světě. Využijte akční nabídky na e-shopu.

Provexin® A100HF a jeho složení

Zajímá vás, jaké má přípravek složení? Provexin® A100HF je příjemné gelové konzistence, díky které se snadno roztírá a vstřebává do pokožky. Provexin® A100HF obsahujíce 1,5-pentandiolu, který zvyšuje obsah vody v nejvrchnější vrstvě pokožky (stratum corneum). Co to má za následek? Zvýšený obsah vody napomáhá rozpouštět nečistoty překážející vlasovému folikulu. Nečisotami se myslí například kožní maz ale také odumřelé kožní buňky. Odstranění těchto nečistot napomáhá nastartovat opětovný růst vlasů. Provexin® A100HF navíc také obsahuje pylový extrakt A100 a vitamíny a minerální látky, které taktéž stimulují úspěšný růst nových vlasů.

O pylovém extraktu se rozepíšeme ještě trochu víc, protože se jedná o skutečně unikátní látku. A100 extrakt z pylu rostlin obsahuje antioxidanty, enzymy a stopové prvky, jenž mohou být extrahovány a použity např. v přírodní medicíně a kosmetice. Nutno dodat, že extrakt je skutečně unikátní jak svým obsahem, tak svými účinky a proto je také patentovaný právě pro usnadnění růstu vlasů.

Možná se ptáte, jaké konkrétně byly provedeny testy přípravku Provexin® A100HF? Provexin® A100HF byl například hodnocen v otevřených studiích ve Švédsku, USA, Číně, Japonsku ale také v exotické Indii. Provexin® A100HF byl hodnocen celkem na více než 300 účastnících. A výsledky? Zhruba 60% účastníků studie zaznamenalo pozitivní efekt na růst vlasů. Není to úžasné? Další testy proběhly v Studie v Gothenburgu na Sahlgrenské Univerzitní Nemocnici. Zde testování ukázalo až 50 % nárůst v růstu vlasů u poloviny zúčastněných. A pozor, třetiny zúčastněných pak dokonce 100% nárůst. To jsou skvělé výsledky, s nimiž se může pochlubit jen málokterý konkurenční přípravek. Jistě vás také potěší, že nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

Fotografie přípravku Provexin® A100HF

Zkušenosti našich klientů

Thomas s., spokojený uživatel přípravku Provexin® A100HF

Thomas S., Norsko

"Na doporučení jsem začal používat Provexin. S jistotou můžu říct, že po 5 měsících jsem viděl účinky. Znovu mi začínaly růst vlasy tam, kde jsem je už dlouho neměl a přibližně po půl roce jsem mohl změnit účes."

Mirek U, spokojený uživatel přípravku Provexin® A100HF

Mirek U., Kolín

"Před pěti lety jsem začal ztrácet vlasy a říkal jsem si, že lepší to už nebude. Před rokem mě oslovil Nordic Health s přípravkem Provexin. Tento přípravek jsem si aplikoval 2x denně na místa, kde mi vypadávaly vlasy. Po pár měsících jsem pozoroval, že vlasy mi už nevypadávají ba naopak. Provexin mohu všem jen doporučit!"

Jiří H., spokojený uživatel přípravku Provexin® A100HF

Jiří H., Jičín

"Provexin používám osm měsíců a na několika místech na hlavě se projevuje růst nových vlasů. Nejsem schopen posoudit, jestli je jeho účinek dostačující nebo ne, ale fyzicky se v místě ve středu hlavy objevují nové vlasy a v přilehlých oblastech vlasový porost zhoustnul."

*Zkušenosti klientů exportujeme na web automaticky z našeho systému, proto se omlouváme za případné chyby.

Patentovaný gel pro růst vlasů

Mohlo by vás zajímat

Věděli jste, že...

  • Můžete Provexin® A100HF používat 2x denně, například ráno a večer.
  • Provexin® A100HF je určen pouze k lokálnímu použití - na zdravou, neporaněnou pokožku.
  • Provexin® A100HF slouží výhradně k zevnímu použití, na pokožce hlavy.
  • Provexin® A100HF Neoplachujte, nesmývejte a nechte přípravek v klidu působit na pokožku.

Jak používat Provexin® A100HF?

  1. Naneste vrstvu gelu na pokožku hlavy tam, kde vám vypadávají vlasy.
  2. Jemně gel Provexin® A100HF vetřete do pokožky. Gel můžete jemnými pohyby vmasírovat.
  3. Jakmile gel Provexin® A100HF uschne, není ve vlasech nic vidět. Gel tedy nemusíte nika oplachovat.
  4. Účinky mohou být obvykle viditelné po několika měsících pravidelného používání přípravku Provexin® A100HF.

Doporučuje se aplikovat gel 2x denně.

Přípravek Provexin® A100HF je nutné pravidelně používat alespoň po dobu 6 měsíců. Za toto období je zpravidla možné pozorovat viditelné výsledky. Po 9 měsících aplikování gelu je pak možné učinit vlastní závěry o účincích přípravku Provexin® A100HF. První vlasy velmi často rostou zpravidla ve formě tzv. chmýří. Jsou tak velmi podobné prvním dětským vláskům. Tyto první vlasy po nějaké době vypadají a místo nich začínají růst již nové vlasy. Nové vlasy jsou pak již stejné barvy a kvality jako měl muž/žena předtím. Provexin H100.

Fotografie obnoveného růstu vlasů

Vyzkoušejte Provexin® A100HF

Provexin® A100HF je na rozdíl od jiných přípravků dostupný díky své příznivé ceně doslova všem.

Prodávajícím je

Nordic Health s.r.o.

Hybernská 1009/24, 110 00 Praha 1

IČ: 248 50 225

Společnost je zapsaná u Městského soudu v Praze v oddíle C, vložce 180231.

info@delsivlasy.cz