Revalid® tobolky - pomáhá v boji s vypadáváním vlasů

Trápí vás vypadávání vlasů? Trápí vás řídké vlasy, vlasy bez života a bez lesku? Pokud vám bylo diagnostikováno vypadávání vlasů, tak nezoufejte! Revalid šampon Proti Lupům Je tu přípravek Revalid® tobolky. Dík léčebné kúře s pomocí přípravku Revalid® tobolky podpoříte udržení zdravých vlasů. Revalid® tobolky pomohou snížit vypadávání vlasů se sníží a struktura křehkých roztřepených vlasů bez lesku bude zlepšena. Vyzkoušejte Revalid® tobolky ještě dnes. Objednejte si přípravek, který si oblíbily tisíce lidí po celém světě.

Jaká je historie přípravku Revalid®? Revalid® tobolky pocházejí ze Švýcarska. Ve Švýcarsku byly vyvinuty týmem odborníků a zde byly také testovány a poprvé nabídnuty zákazníkům ke koupi. Nutno dodat, že si prakticky okamžitě mezi lidmi získaly velkou oblibu. Vysoká obliba byla způsobena nejen účinkem ale také faktem, že Revalid® tobolky jsou volně prodejný lék (doplněk stravy) a nepotřebujete na ně tedy lékařský recept. Speciální složení tobolek Revalid® zahrnuje aktivní složky, vitamíny, minerály a stopové prvky, které napomáhají vytvářet keratin. O keratinu se můžete dočíst např. na Wikipedii.

Keratin pomáhá podporovat růst vlasů a především pak elasticitu vlasů. Vnitřek vlasového kořínku je zásoben nezbytnou výživou, díky čemuž jsou vlasy silnější a zdravější. Revalid® tobolky jsou volně prodejný lék a léčba vypadávání vlasů je tak zase o něco jednodušší. Jak se Revalid® užívá? Je to snadné. Jedna tobolka přípravku se užívá s dostatečným množstvím tekutin 3× denně během jídla nebo po jídle po dobu 3 měsíců. Účinek by se měl projevit již po 3 týdnech užívání. Revalid šampon Proti Lupům

Pojďte do toho a vyzkoušejte Revalid® tobolky za skvělou cenu. Vyzkoušejte přípravek, který si oblíbily tisíce lidí po celém světě. Využijte akční nabídky na e-shopu.

Revalid® šampon si zamilujete

Revalid® šampon je vlastně revitalizující proteinový šampon, který myje vlasy šetrně ale zároveň důkladně. Přitom šampon vlasy revitalizuje a zajišťuje tak jejich krásný vzhled. Šampon obsahuje řadu výživných složek, kterými jsou například ovesný extrakt, pšeničné bílkoviny a pantenol (vitamin B5). Tyto složky pomáhají posilovat strukturu vlasů, což se projevuje také v posílení jinak roztřepených konečků vlasů. Šampon obsahuje také alantoin, který zklidňuje pokožku hlavy. To ocení ti z vás, kteří trpí přecitlivělostí pokožky.

Každá žena nejlépe ví, jak o své vlasy pečovat. Každá žena zná své vlasy naprosto dokonale a přesně ví, jak vlasy na jaký šampon reagují, co jim dělá dobře a co jim naopak škodí. Různí lidé mají různé typy vlasů. Někdo trpí na mastné vlasy, někdo má naopak vlasy suché a někdo může mít vlasy poškozené barvením. V každém případě je dobré o vlasy pečovat a starat se o ně. Vlasy jsou naší součástí, jsou jakýmsi oknem do našeho života a říkají okolí, jak o sebe pečujeme.

Fotografie přípravku Revalid® šampon

Zkušenosti klientů

Tomáš S., Nymburk

"Na doporučení jsem začal používat lék Revalid® 270 tobolek. S jistotou můžu říct, že po 2 měsících jsem viděl účinky. Znovu mi vlasy mi přestaly vypadávat a mohl jsem změnit účes. Revalid šampon Proti Lupům"

Mirka U., Kolín

"Před pěti lety jsem začala ztrácet vlasy a říkala jsem si, že lepší to už nebude. Před rokem mě oslovila kamrádka ať vyzkouším Revalid® tobolky. Tento přípravek jsem užívala podle návodu a po pár týdnech jsem pozorovala, že vlasy mi už nevypadávají ba naopak. Revalid® tobolky mohu všem jen doporučit!"

Jana S., Jičín

"Revalid® šampon používám osm měsíců a jsem s ním moc spokojená. Nejsem schopna posoudit, jestli je jeho účinek dostačující nebo ne, ale fyzicky mé vlasy zkrátka vypadají skutečně lépe a zdravěji. Konečky se netřepí a vlasy jsou jakoby hustější. Šampon doporučuji a děkuji za dotazník."

*Zkušenosti klientů exportujeme na web automaticky z našeho systému, proto se omlouváme za případné chyby.

Revalid® tobolky

Mohlo by vás zajímat

Věděli jste, že...

  • Můžete Revalid® tobolky používat 3x denně, například ráno v poledne a večer.
  • Účinek přípravku Revalid® tobolky se často projeví již po 3-4 týdnech užívání.
  • Revalid® tobolky pomáhají i při poruchách růstu nehtů.
  • Revalid® tobolky můžete užívat také u případů soborrhoei, lupů a svědění pokožky hlavy.
  • Revalid šampon Proti Lupům

Revalid® vlasové tonikum

Trápív vás nezdravý vzhled vašich vlasů? Pak vyzkoušejte Revalid® vlasové tonikum! Vlasové tonikum s energizujícím složením pomáhá oživit zdravý vzhled vašich vlasů. Tonikum obsahuje kofein, který napomáhá v boji proti stárnutí folikulu. Kofein však také výrazně zabraňuje vypadávání vlasů a stimuluje růst nových vlasů. Tonikum by se mělo do pokožky na hlavě jemně vmasírovat. Jemnou masáží pokožky hlavy po aplikaci tonika dojde ke stimulaci krevní cirkulace a lepší prokrvení s sebou přináší i lepší výsledky v růstu zdravých vlasů. Tonikum Revalid® díky obsahu kofeinu stimuluje cirkulaci krve v pokožce na hlavě a má pozitivní efekt na zdraví a vitálnost vlasů a v neposlední řadě také na sílu vlasových kořínků. Tonikum Revalid® posiluje slabé vlasy a chrání je před případným poškozením. Pantenol (vitamín B) pak zase zklidňuje vlasovou pokožku a chrání ji před případným podrážděním.

Jak se vlasové tonikum Revalid® používá? Tonikum aplikujte na vlhké nebo suché vlasy. Nejvhodnější dobou pro aplikaci tonika je ráno a večer. Tonikum používejte po dobu 2–3 měsíců, aby se vlasové kořínky zregenerovaly. Vhodné je tonikum do pokožky vmasírovat, aby se pokožka dostatečně prokrvila.

Fotografie obnoveného růstu vlasů

Vyzkoušejte přípravky Revalid®

Přípravky Revalid® jsou na rozdíl od jiných přípravků dostupné díky své příznivé ceně doslova všem.

Prodávajícím je

Pears Health Cyber, s.r.o.

Voctářova 2449/5, 180 00 Praha 8 – Libeň

IČ: 25784684

info@delsivlasy.cz